Komplexní vybavení obchodů, hotelů a restaurací


Regály, kovový nábytek

Dodáváme široký výběr kovových skladových regálů, kde spojení mezi policemi a stojinami je prováděno buď šrouby nebo nabízíme stavebnicové systémy zásuvného typu pro rychlou montáž bez použití spojovacích šroubů. Tyto regály nachází uplatnění ve skladech, garážích, archivech, v domácnostech i výrobních prostorách.


Pro Vaše obchody zajišťujeme standardní obchodní kovové regály, které jsou vyráběny v různých rozměrových modulech, včetně rohových a koutových, pro maximální využití prodejní plochy. Dále vyrábíme dřevěné pečivové regály "šité" přesně na míru dle požadavků jednotlivých zákazníků.


Do mrazích a chladících boxů, restauračních a školních kuchyní dodáváme nerezové regály vyráběné na zakázku dle předem daných rozměrů. Dále lze u nás objednat regálové systémy z duralových profilů a plastových výlisků z vysoce pevnostních plastů, kde je zaručena nosnost polic dle jejich délky od 90 do 260kg na polici. Tento systém umožňuje postavení do L nebo U, je dodáván v rozebraném stavu s velmi jednoduchou montáží s pomocí šroubováku.


Do šaten průmyslových podniků, škol, obchodů a mnoho dalších provozů zajišťujeme šatní skříně z kvalitních konstrukce ocelových plechů. Tyto skříně nabízí mnoho variant uspořádání jak velikostí, tak vnitřního prostoru.

Kovový nábytek různých specifikací dodáváme dále do dílen servisů, výrobních prostorů, ale i do kanceláří.


Na veškerý sortiment dodávaných regálů a kovového nábytku nabízíme poradentský servis, zpracujeme návrh dle dodaných podkladů jednotlivých prostorů, zajistíme dopravu na místo i vlastní montáž.


V případě jakýchkoliv dotazů, případně vyhotovení nabídky k dodávaným regálům nebo kovového nábytku nás kontaktujte na : info@alfamb.cz


 Skladový regál - zásuvný systém policSkladový regál - šroubovaný systém Nerezový regálDuralový regál s plastovými podlážkami Kovové šatní skříně
Skladový regálSkladový regálNerezový regálDuralový regálŠatní skříně


Pečivový regál - zápultí pultového prodeje Pečivový regál - samoobslužný prodej 
Pečivový regálPečivový regál - samoobslužný